2.8
İzlediğiniz İçeriğin:
Imdb Oylama Puanı: 2.8 /10
08 Kasım 2019 Tarihinde Vizyona Girdi

Recep İvedik 6 izle

1 2 3 4 5 6

Star Wars 8
Muhteşem Gilly Hopkins
Recep İvedik 6

Diğer Adı:

Recep Ivedik 6

Yönetmen:

Bütün serilerinde olduğu gibi bu bölümde de gişe rekorları kıran komedi karakteri Recep İvedik'in 6. yeni macerası sizlerle. Recep, ansızın kendini Konya yerine Kenya'da bulur ve yanına arkadaşı Nurullah'ı da alarak bu komedi tufanı maceraya dahil olurlar. Türkiye'de katılacağı kuru fasülye etkinliği yerine kendini yanlışlıkla Kenya'nın vahşi yaşantısında bulan Recep İvedik ve arkadaşı Nurullah, ilginç olaylarla mücadele ederek izleyenleri kahkaha tufanına tutuyor. Şahan Gökbakar'ın bu eğlenceli karakterinin devamının gelmesini isteriz diyerek sizlere keyifli seyirler dileriz. Bfilmizle farkıyla kesintisiz film izliyorsunuz.
Not: 1 part daha eklenerek toplamda 6 ayrı izleme seçeneği sunulmuştur.

Afrika gezisinde geçen komik diyalogları sansür olmadan ve diğer bir anlam ile demek gerekirse bipsiz bir şekilde Recep İvedik serisinin son çekilen sinema filminin tamamını hiç bir ücret ödemeden bfilmizle.com farkıyla izleyip, görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Recep İvedik 6 Full izle Film Bilgileri

  Recep İvedik 6 Netflix ne zaman gelecek gibi soruya cevap arıyorsanız tartışma başlatabilir, diğer ziyaretçilerin de fikirlerini alabilirsiniz. Ayrıca, sitemizde recep ivedik 6 yandex ve recep ivedik 6 kaçak gibi sorular sormayınız. Bütün videolar orjinal dailymotion ve youtube üzerinden alınarak sizlere sunulmaktadır.

  Yayın Tarihi:

  08 Kasım 2019

  Senaryo:

  Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar

  Yorumlar (80)